Sessiz Süpürgeler

Sessiz Süpürgeler

Sessiz Süpürgeler

Sessiz Süpürgeler cami gibi duvardan duvara halı kaplı zeminlerin temizliğini yapmak için kullanılan profesyonel aletlerdir. Modern çağın en tepe noktasına ulaşan cami süpürgeleri genellikle kuru sistem olarak üretilen sessiz süpürgelerdir ve yüksek vakumlu ve döner fırçaları olarak cami, kuran kursu ve yurt   gibi geniş alanlar için özel olarak üretilmiştir. Halı kaplı zeminlerden tutunda parça halılara kadar her türlü halıyı hızlı ve çabuk bir şekilde temizleyen bu süpürgeler ile derinlemesine ve kusursuz temizlik sağlar.

Cami Temizliğini Önemi

Sessiz süpürgeler binlerce insanın girip çıktığı cami, ibadethane yurt gibi mekanların halı kaplama zeminlerinin temizliğini yapabilen profesyonel makinelerdir. Camiler ve diğer ibadethaneler Müslümanların ibadet ettikleri kutsal mekanlardır. Dolayısı ile gün içinde sayısız insan girip çıkmaktadır. Geniş alanlar oldukları için evsel süpürgeler ile temizlenmesi hem zaman alır hem de süpürgenin gücü dayanmaz. Bunu için özel olarak üretilmiş cami süpürgeleri kısa zamanda hızlı ve pratik bir şekilde süpürüp toz ve mikroplardan arındırmaktadır.  Bu mekanların temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında yerlerde bulunan halıların temiz olmasıdır.  Halıların süpürüp yüzeyinde biriken tüy ve tozların yok edilmesi çok önemlidir. Geniş mekanlar olduğu için cami halısı süpürme işlemleri de hızlı, pratik ve güçlü vakum sistemine sahip aletler ile yapılması daha avantajlıdır. Cami süpürgesi satışı konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamızdan bütçenize uygun süpürgeleri sipariş verebilirsiniz.

Cami Süpürgeleri ile Evsel Elektrik Süpürgelerini Arasında Ne Fark Var?

Sessiz süpürgeler olarak bilinen cami süpürgelerin evsel elektrik süpürgelerine göre daha fazla derinlemesine temizlik sunar. Evsel elektrik süpürgeleri yalnızca halının yüzeyindeki   toz ve yüzleri alırken cami süpürgeleri ise yüksek vakum gücü sayesinde hem halıların ilmeklerinin arasına birikmiş toz ve tüyleri bile anında çekip atar hem de ilmekleri kabartarak hava almasını sağlar. Böylece cami halılarınız yapısını ve dokusunu bozmadan uzun süre temiz kalır.

Firmamız bünyesinde satışa sunulan cami süpürgeleri lider markaların özel tasarımlarında oluşur. Ve her biri yüksek vakum gücüne ve ileri teknolojiye sahip özelliktedir.  Çift motorlu, 360 derece döner fırçalı kuru sistemli cami süpürgeleri için firmamızın web sitesini ziyaret ederek, modelleri inceleyebilir, bütçenize hitap eden cami süpürgesi modellerini online olarak sipariş verebilirsiniz.