Safran Cami Süpürgesi

Safran Cami Süpürgesi

Safran Cami Süpürgesi

Geniş alanların ve camilerin en çok tercih edilen ve talep gören başarılı makinesi safran cami süpürgesi olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım kolaylığı ve pratikliği ile kullanıcıyı memnun eden bir tasarıma sahiptir. Günümüzde bulunduğunuz şehirde en çok cami vardır. Cami alanları kalın halılarla kaplı alanlardır. Diğer halılardan farklı kalın ve yoğun hav olması bakımından temizliği çok önemlidir. Derinlemesine temizlik sağlayan en dipteki kirleri ve tozları bile alabilen bir makine olma özelliğine sahiptir. Cami alanlarına binlerce insanın girmesi sürekli toz, kir bakteri ve kıl gibi istenmeyen olumsuz koşullara yol açar. Daha konforlu ve rahat bir alanda namaz kılmak her kişinin hakkıdır. İbadet yapılan alanın temiz olması kadar hav ve toz olmaması da önemlidir. Astım ve solunum problemleri yaşayan kişileri rahatsız etmeyen bir ortam oluşturulması için safran cami süpürgeleri tercih edilmesi gerekir. Safran cami süpürgesi modelleri hem kullanışlı hem de dayanıklı ürünlerdir.

Safran Cami Süpürgeleri Avantajları

Safran cami süpürgesi temizlik sonrası gözle görülür bir etki ortaya koyan bir makine olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek hızla dönen fırçası sayesinde halıya asla zarar vermeyen kaliteli tasarıma ve dizayna sahip bir makinedir. Tüyleri ilk gün ki gibi kabartan ve yumuşak zeminde namaz kılın adını sağlayan bir ortam oluşturur. Çok hızlı ve dönen bir makine olmasından dolayı kullanıcıyı asla yormaz. Yüksek performans gösteren makinelerdir.

Makinenin içerisinde bulunan geniş ürün yelpazesi sayesinde ulaşılamayan alanlara pencere ve en dip kenarları temizleme aparatları bulunuyor. Uzun hortumu bulunan makineyi çok geniz cami ve diğer istenilen alanlarda kullanabilirsiniz. Sanayi tipi süpürge olarak da çok rahat kullanım sağlayan bir makinedir. Safran cami süpürgeleri saatte 2000 metre kare alanı temizleyen bir makine gücüne sahiptir.

Safran Cami Süpürgeleri Teknik Özellikleri

Safran cami süpürgesi özellikle fırça bakımından yoğun bir vakum gücüne sahiptir. 17 lt gibi gemim bir toz haznesi bulunuyor. Vakum motor gücü 1200 watt ve çift fana sahip üründür. Teknik özellikleri tercih edilen modele be ürüne göre değişebilmektedir. Firmamız tarafından size en uygun safran cami süpürgeleri modeli seçilerek en uygun avantajlı fırsatlar ile destek sağlanır.