Kartek Cami Süpürgeleri

Kartek Cami Süpürgeleri

Kartek Cami Süpürgeleri

Kartek cami süpürgeleri ile cami halılarında uzun süreli temizlik sağlamak ve halının ömrünü uzatmak mümkün olur. Böylece camilerde sağlıklı ve son derece temiz bir ibadet alanı oluşturulur. Cami halılarında kullanıla süpürgelerin farklı çıkmasının nedeni, camiler için kullanılan halı modellerinin farklı olmasıdır. Normal halılara göre cami için üretilen halılar daha sık bir dokumaya sahip olur. Sık dokulu halılarda ise hav bırakma oranı oldukça yüksektir. Özel olarak üretilen cami süpürgeleri bu havların halılardan temizlenmesi konusunda oldukça etkilidir.

Profesyonel kalite standartlarında gerçekleştirdiğimiz Kartek cami süpürgesi üretimleri sayesinde, camilerde kullanılan her halı modelinde güvenle kullanılabilir. Camilerde sürtünmeye bağlı vakumun artması nedeni ile belirli süreden sonra süpürme işlemi oldukça zor gerçekleşir. Ürettiğimiz cami süpürgeleri, bu problemi tamamen ortadan kaldırır ve oldukça rahat bir kullanım sunar.

Güçlü Motor Sistemi ile Kaliteli Cami Süpürgeleri

Kartek cami süpürgeleri güçlü bir motora sahiptir. Bu motorun uç kısmında yer alan fırçanın dönen kısmında bulunan sistem oldukça güçlü bir vakum işlevi gerçekleştirir. Bu sayede de halılar üzerinde bulunan havların halıdan alınması ve temizlenmesi mümkün olur. Havların alınması ile açılan gözeneklerden tozlarda kolaylıkla çekilerek halıda derinlemesine bir temizlik gerçekleştirilir.

Firmamızda üretimini gerçekleştirdiğimiz Kartek cami süpürgesi modellerini kullanmak için öncelikle fırçanın halıya uygun olarak ayarlarının yapılması gerekir Yün halı için yukarı yönde, sert yapıdaki halılar için aşağı yönde ayar verilir. Kullanıma göre uygun şekilde ayar yapıldıktan sonra süpürge oldukça rahat bir şekilde işlevini yerine getirir. Yan bölgelerde ve köşe bölgelerde alınamayan tozlar için süpürgenin küçük aparatlarından yararlanılır.

Profesyonel Hizmet Kalitesi

Kartek cami süpürgeleri ev süpürgelerinin yetersiz kalmasından dolayı özel olarak tasarlanan ve üretilen süpürgelerdir. Kartek cami süpürgesi üretimi tamamen Türkiye’de gerçekleşen ürünlerdir. Bu cami süpürgeleri firmamızda profesyonel ekipmanlar ile üretilir ve garanti koşulları ile müşteriye teslim edilir. Kaliteyi her şeyden üstün tutan üretici firmamız, piyasada oldukça ilgi gören cami süpürgelerini uzman ekip çalışanları ile üreterek sizlere sunar. Tüm dünya genelinde kullanımı oldukça yaygın olan cami süpürgelerini sizler de firmamızdan sipariş vererek güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.