Merinos Cami Halısı

Merinos Cami Halısı

Merinos Cami Halısı

Camiler, insanların günün belli vakitlerinde ziyaret ettiği ve ibadetin en yoğun olarak yapıldığı özel mekânlardır. Bu mekânlarda rahat ve huzurlu bir şekilde ibadet edilebilmesi için mutlaka dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasında da camilerin yer zeminleri ilk sırada geliyor. Cami yer zeminlerinde insanların rahat şekilde namaz kılabilmesi, oturup dua edebilmesi için halı döşemesi uygulaması yapılıyor. Firmamız tarafından satışa sunulan Merinos cami halısı modelleri hem çok kaliteli hem de oldukça güzel desenlere sahip olan halılardır. Özel olarak üretilen cami halı modellerimiz farklı desenlerde ve renklerde tasarlanmaktadır. Camilerin ruhani yönlerine uygun olarak tasarlanan halı çeşitlerimiz çok rahat bir kullanım sunmaktadır.

Birbirinden Güzel Motiflerde Cami Halıları

Merinos cami halısı modellerimizde kullanılan motifler son derece etkileyici desenlere ve motiflere sahiptir. Her motif incelikle tasarlanıyor ve insanların ibadet anlarında dikkatlerinin dağılmasına neden olmuyor. Desenler birbirine uygun renkler ile oluşturulduğu için cami içerisinde bir bütünlük meydana getiriyor. Genelde duvardan duvara şekilde tasarlanan halı modellerimiz camilere özel olarak üretim yapılıyor. Halı modelleri küçük çaplı bir camiden büyük çaplı camilere kadar hemen her boyutta tasarlanabilen özelliklere sahiptir. Cami halılarında en çok tercih edilen modellerden biri de seccadeli olan cami halısı modelidir. Bu halı modeli insanların ibadet sırasında daha rahat şekilde duruş almasına da yardımcı oluyor.

merinos cami halısı

merinos cami halısı

Duvardan Duvara Merinos Cami Halısı Modelleri

Camiler büyük alanlar olduğu için bu mekânlarda kullanılacak olan halının da boyutlarının uygun olması gerekiyor. Cami halısı boyutları camilerin namaz kılınan alanlarına özel olarak tasarlanmaktadır. Merinos cami halısı modelleri de bu şekilde duvardan duvara tasarlanan ürünlerimiz içerisindedir. İplik kalitesi ve renk tonları ile camilerin iç kısımları son derece şık ve bir o kadar da huzurlu bir görünüm kazanacaktır. Duvardan duvara olan halı modelleri camilerin büyüklüğüne göre hazırlanıyor. Gerekli girinti ve çıkıntılar hesaplanıyor, ondan sonra da halılar hazırlanarak caminin bulunduğu yere gönderiliyor. Halı modellerimizde kalite standartları çok yüksektir. Bu da halıların uzun yıllar kullanılabilmesine olanak tanımaktadır.

Merinos Cami Halılarında Dokuma Özellikleri

Merinos cami halısı modellerimiz sık bir dokumaya sahiptir. Sık olması halıların daha kullanışlı olmasını sağladığı gibi daha da dayanıklı olmasına yardımcı oluyor. Merinos cami halısı modellerimiz aynı zamanda hijyenik yapıya sahiptir. Tozu tutmayan ve temizliği kolay alan halı modelleridir. Belli periyotlarda üzerindeki toz elektrikli süpürge yardımı ile çok rahat bir şekilde alınabilir ve temizliği kısa sürede yapılabilir. Renklerinde herhangi bir şekilde atma meydana gelmez. Uzun yıllar boyunca bu halı modelleri çok rahat bir şekilde canlılığını yitirmeden kullanılabilir. Yıkama ve silme işlemi de yapılabilen bu halılar normal bir halı şampuanı ile rahatlıkla temizlenebiliyor.

Camı Halılarında Model Seçenekleri Nelerdir?

Firmamız tarafından satışa sunulan cami halısı modellerimiz oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Bu modeller içerisinde desenli, motifli ya da tek renk olarak tercih edilebilecek halılar mevcuttur. Desenler çok karmaşık olmamakla birlikte göze hitap eden tasarımlardır. Halılarımızın kalitesi de son derece iyidir. Model alternatifleri arasından dilediğinizi seçerek istenilen camiye uygulamasını yaptırabilirsiniz. Zemini tam şekilde örten, üzerine oturulduğunda yumuşak bir his veren cami halısı ürünlerimiz insan sağlığını tehdit etmeyen malzemelerden üretilmiştir.  Her cami için halı bulunan firmamız en çok kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Camilerin ruhuna özgü halı modellerimiz ile insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz.