Evcil Hayvan İçin Süpürgeler

Evcil Hayvan İçin Süpürgeler

Evcil Hayvan İçin Süpürgeler

Evcil hayvan için süpürgeler son dönemde oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Evinizin temiz ve hijyenik olması önemlidir. Ev temizliği sağlığımıza doğrudan etki eden birkaç ana etkenden biridir. Bu yüzden evlerimizdeki süpürgeleri alırken oldukça seçici olmamız gerekir. İyi bir süpürge için birkaç ana madde sayılabilir ancak en iyi süpürge sizin yaşantınıza, evinizin bulunduğu konuma ve ne sıklıkla temizlik yapacağınıza bağlı olarak seçilen süpürgedir. Eğer evinizde bir evcil hayvan besliyorsanız evcil hayvan için süpürgeler kategorisinden bir süpürge tercih etmelisiniz.

Evcil Hayvan Süpürgelerinin Avantajları

Evcil hayvanlara uygun olarak alınan süpürgeler diğer süpürgelerden spesifik olarak ayrılmaktadır. Diğer süpürgelerin başlıkları, torbaları, torbalı değilse sulu sistemleri günlük hayatta karşılaşacağınız toz, kir, insan kılı ve benzeri maddelere uygun olarak üretilmiştir. Ancak evcil hayvan için süpürgelerüretilirken kedi, köpek gibi, kıl yapısı insan kıl yapısından farklı olan ve süpürgenin içine yapışmaması gereken gibi özellikler dikkate alınarak üretilmiştir.

Evcil Hayvan Süpürgesi Fiyatları

Günümüzde herhangi bir marka süpürge almaya kalktığınızda en uygun süpürgelerin dahi fiyatlarının 500 TL’den başlayarak üst limiti 5000 TL’lere vardığını görürsünüz. Ancak bu süpürgelerin hiçbiri özel olarak üretilmiş olan evcil hayvan için süpürgeler gibi olmayacaktır. Bizim ürettiğim ürünler TSE tarafından onaylı olup sizin ve evcil hayvan dostlarımızın sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmamaktadır. Piyasadaki muadillerinden daha uygun fiyat garantisi ve düzenli bakımları yapıldığı takdirde 2 yıl parça garantisi ve 10 yıl müşteri memnuniyet garantisini firma olarak vermekten gurur duyarız.

Satış Sonrası Destek ve Hizmet Noktaları

Firmamız tarafından satılan evcil hayvan için süpürgeler satıştan sonrada firma tarafından garanti altında olduğundan Türkiye’nin belli başlı çoğu yerinde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmet noktaları günümüzde tüm büyükşehirlerde ve 200 vilayeti geçkin ilçede aktif olarak çalışmalarına devam etmektedirler. Hizmet noktalarında çözülemeyen sorunlarda ürünleriniz garanti kapsamında olmak şartıyla sizden alınarak sıfır ürünlerle değiştirilmektedir. Bu sorundan dolayı yaşadığınız farklı sıkıntılar var ise firmamız bu sorunlara yol açtığı için bu sıkıntılardan dolayı yaşadığınız maddi zararlarınızı da telafi etmek için çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli esastır.