Enza Halı

Enza Halı

Enza Halı

Canlı, solmayan, uzun ömürlü renklere sahip Enza halıları, HD baskılar ile dikkat çekiyor. Doğallıkları ile el dokuma halıları sayesinde, arzuladığınız ortamı Enza halıları ile oluşturabilir ve geniş ürün yelpazesindeki halılardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Doğal yün ile üretilen kumaşları ile ipeksi dokusuyla, pamuk baskılı tasarımlarıyla, halı kullanan kişileri dikkatini üzerinde topluyor. Evinizi son derece modern bir havaya sokan Enza halıları, geleneksel motiflerle ya da antik serilerle kullanarak da şık bir görünüme sokabilirsiniz. Özellikle Mabel serisi çok beğenilen Enza halılar farklı serileri ile de evinizde kullanmanız için çok uygundur. Bir evin şıklığını ve asaletini halısından anlayabilirsiniz. Bunun için de Enza halılardan yardım alabilir ve uygun Enza halı fiyatları ile evinizin çok konuşulan bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Anti-alerjik soho serisiyle toza karşı alerjiniz varsa bundan kurtulabilirsiniz.

Enza Halı Özellikleri

Pamuk ve polyester iplik dokumasına sahip Enza halıların, havları 4 km yüksekliktedir. Polyester yüzey üzerine el halısı desenleri yüksek çözünürlükle baskılanmıştır. Kullanım kolaylığı açısından ince ve hafif bir yapısı vardır. Nemli bez ile kullanılabilen halılar aynı zamanda topraklanma da yapmaz. Türkiye’de üretilen bu halıların, lacivert, mavi, gri, kırmızı, vizon, yeşil gibi renk seçenekleri bulunur. Enza halı fiyatları, ölçülerine göre belirlenir. Fiyatların artmasında ya da azalmasında halıların boyu ve eni önemli bir yer tutar. Boyu ya da eni yükseldikçe fiyat da aynı şekilde artış gösterir. Halıların birçoğunu Belçika’da üreten Enza halı, leke tutmama ve toz barındırmama ya da antibakteriyel gibi özellikleri sayesinde birçok kişinin halı alışverişinde ilk sıralarda yer alır. Küçük çocuğu olan kişiler, leke, toz ve kir tutmayan halılara daha çok ihtiyaç duyar. Enza halı çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği halılar arasında yer alır. Estetik dizayn, renk ve desenlere çok önem veren ve halı sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Enza, kalitesi ile beğenileri topluyor. Passage, Silken, Mabel, Anti- Alerjik gibi serileriyle istediğiniz ortama bu halılarla dekorasyon yapabilirsiniz.

Enza Halı Kullanım Alanları

Pamuk ve polyester ipliklerle dokunan Enzanın halı koleksiyonları, kolay kullanımı ile dikkatleri çekiyor. Dingin enerji ve şık görünümü sevenler için, Enza halı geniş bir model kataloğuna sahiptir. Evinize uygun modelleriyle modern tasarım zarafetini yaşayabileceğiniz halılarda Sonbahar indirimleri de sizleri bekliyor. Altı farklı renk seçeneği ile, mekanlara ayrı bir hava katan, eskitilmiş görüntüsü ve inceltilmiş yapısıyla, sıklığını ve klasik estetiğini mekanlara ulaştırıyor. Enza halılar evde kullanılabildiği gibi, ofislerde, camilerde de kullanılabilir.  Enza cami halısı olarak kullanımı sağlanan halıların, belirli sürelerde temizlenmesi gerekiyor.

Enza Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Enza cami halısı olarak kullanılabilen modelleri ile de dikkat çekiyor. Manevi yönü düşünüldüğü üzere, yeşil renk seçeneğiyle camilerde de kullanılabiliyor. Silkelenmeden temizlenmesi gereken Enza cami halıları, doğal sabunlarla ya da halı şampuanlarıyla temizlenmelidir. 30 dereceyi geçmeyecek sular yardımıyla, nemli bezlerle silinebilen halıların, hav yönüne uygun olarak süpürülmesi de dikkat edilmesi gereken önemli noktalardandır. Elektrikli süpürgenin fırçasız ucuyla süpürülerek temizliği sağlanan Enza cami halıları, aynı zamanda kuru temizlemeye de verilebilir. Çok fazla kişinin camiye girmesi sebebiyle camiler ve cami halıları çok sık kirlenebilir. Enzanın Mabel halı serisi, Enza cami halısı fiyatları avantajıyla birlikte Enza halılar, özellikle camilerde çok şık durur. Gösteriş ve asilliği ile kolay temizlik yapılabilmesi de ön planda olan bu seri ile, camilerinizi süsleyebilirsiniz. Ev, ofis ya da camilerde Enza halı modellerine yer vermek istiyorsanız, Enza cami halısı fiyatları, ofis halısı, ev halısı fiyatlarını inceleyerek firmamızdan temin edebilirsiniz.