Cami Süpürgesi Malzemeleri

Cami Süpürgesi Malzemeleri

Cami Süpürgesi Malzemeleri

Camiler bir ibadet yeridir. Bir camiye günde binlerce insan girip çıkıyor ve doğal olarak ister istemez kirleniyor. Namaz kılınan yerlerin temizliği de hem dini bakımdan hem de hijyen bakımından önemli bir unsur. Bu nedenle düzenli olarak camilerin dip doruk süpürülmesi ve ince temizlik yapılması gerekir.

İbadet yeri olan camilerin temizliği için ise özel cami süpürgeleri kullanılıyor. Cami süpürgeleri hassas yapısıyla en ince noktasına kadar cami temizliği yapıyor. İçerisinde birçok malzeme bulunduran cami süpürgeleri cemaate daha hijyenik bir ortam hazırlıyor. Cami süpürgesi malzemeleri de kaliteli yapıları ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Cami Süpürgesinde Bulunan Malzemeler Nelerdir?

Cami süpürgesi malzemeleri arasında döner fırça, koltuk temizleme başlığı, kombi zemin başlığı, kağıt süpürge torbası, uzatma borusu, uzatma hortumu, motor emniyet kapağı, hijyen filtresi, rulo fırça, vakum motoru, fırça dişlisi, süpürge kayışı, bez torba, fırça şeridi, çıkış fırçası ve dar uçlu başlık yer alıyor.

Döner fırça ile camiyi temizlemek çok daha kolay oluyor. Daha kısa sürede temizlik imkânı sağlayan döner fırça tozları içine daha iyi hapsediyor. Koltuk temizleme başlığı ile camilerde bulunan oturma alanlarını detaylı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Camilerde bulunan kombilerin tozlu bölgelerini temizlemek için ise kombi zemin başlığı kullanılıyor. Süpürgenin içine hapsettiği tozları ise kâğıt torbalar topluyor ve bu kâğıt torbalar dolduğu zaman direk çöpe atılıyor. Böylece kullanım kolaylığı sağlanmış oluyor.

Her Parçası Ayrı Marifet

Cami süpürgesi malzemeleri içerisinde bulunan uzatma borusu sayesinde yüksek yerleri bile kolayca temizleyebilirsiniz. Uzatma hortumu da aynı işlevi görüyor ve bu sayede köşe bucak temizlik yapılabiliyor. Motor emniyet kapağı sayesinde ise süpürgenin motoru çektiği tozlardan etkilenmiyor ve uzun ömürlü kullanım sağlanıyor.

Hijyen filtresi ile tozutma gerçekleşmiyor ve kullanıcı için büyük avantaj sağlanıyor. Rulo fırça halılardaki lekeleri hızlı bir şekilde çekme potansiyeline sahip. Fırça dişlisi ise fırçanın rahat hareket etmesini sağlıyor. Her bir parçası ayrı marifet sergileyen cami süpürgesi malzemelerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.