Cami Süpürgeleri

Cami Süpürgeleri

Cami Süpürgeleri

Cami süpürgeleri camilerde kullanılan halıların profesyonel anlamda temizliğini gerçekleştiren elektrikli süpürge modelleridir. Camiler için özel olarak tasarlanan bu süpürgeler, her cami halısının ebadına uygun olarak üretilir ve güvenli bir kullanım sunar.

Cami Süpürgelerinin Teknik Özellikleri

  • Cami süpürgeleri özel geniş uçlu fırça sistemleri sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Bir kerede safın yarısından fazlasını süpürmek mümkün olur.
  • Süpürgelerde kullanılan fırçalar dakikada 2800/min. devre sahiptir.
  • Vakum ise yaklaşık olarak 2000 watt güce sahiptir.
  • Süpürgenin hava akışı 57lt/sn. ve ses seviyesi 77 desibeldir.
  • Ağırlığı 17 kilo gelir.
  • Süpürgelerde 20 metre uzunluğunda yanmaz kablo bulunur.
  • 55x102x40cm. ölçülerinde üretilir.
  • Daimi olarak kullanılmayı mümkün hale getiren bez filtreye sahiptir. Filtre tıkandıkça, yerinden çıkartılıp temizlendikten sonra tekrar yerine takılarak uzun ömürlü kullanım sunar.
  • Süpürgenin kablosunu sarmak için elektronik sargı sistemi mevcuttur.
  • Süpürgede teleskobik özellikli vakum bulunur.

Cami Süpürgelerini Tercih Etmenin Sağladığı Faydalar

Cami süpürgeleri camilerdeki halıların özel dokularına özel şekilde üretilir. Camiler, daima temiz ve hijyenik olması gereken ibadet yerledir. Cami içerisinde kullanılacak süpürgenin, derine temizlik sağlaması ve ortamdaki tozu yok etmesi gerekir. Cami süpürgesi bu anlamda camilerde gerekli olan tüm hijyeni sağlar. Toz haznesi kesinlikle havada toz bulunmasına izin vermez ve halılardaki en ufak toza kadar içine çeker.

Cami süpürgeleri kullanıldığı alanlardaki halıları kabartma özelliğine sahiptir. Özel fırça sistemi geçtiği bütün bölgelerdeki halıları canlandırır ve yumuşak bir yapı kazandırır. İlerleyen süreçlerde halılarda yapışma ve yatma meydana gelmez. Camilerde ön saflarda meydana gelecek her türlü diz ve ayak izinin oluşumunu kalıcı olarak engeller. Camide bulunan giriş bölgesindeki sertliği yok eder ve halıların kullanım ömrü uzar.

Yüzde Yüz Yerli Kalitede Üretilen Cami Süpürgeleri

Cami süpürgesi bütün aşamaları ve teknik malzemeleri ile birlikte Türkiye’de üretilir. Bu nedenden dolayı oldukça uygun fiyatlara alıcı bulur. Hem üretim anlamında hem de masraf anlamında oldukça tasarrufludur. Firmamız garanti kapsamında ürettiği cami süpürgelerini tüm Türkiye geneli dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. Tüm parçalarının Türkiye’de üretilmesi, oluşacak herhangi bir arıza durumunda kısa sürede müdahale etmeyi mümkün hale getirir. Arıza tespitlerinde gerekli bütün yedek parçalar temin edilerek, servis süreci tamamlanır.

Kolay Kullanım ile Yormadan Temizlik Yapma İmkânı

Cami süpürgesi oldukça pratik kullanıma sahiptir. Süpürme esnasında çok aşırı güç takviyesi gerektirmez. Kendiliğinden hareket eden süpürgeye çalıştığı esnada yön vermek yeterlidir. İlk kullanımda halının özelliğine göre fırça yönünü ayarlandıktan sonra devamlı olarak kullanılabilir. Fırça yönünün yünlü halılarda yukarı yönde, keçeli halılarda ise aşağı yönde ayarlanması gerekmektedir. Süpürgenin ulaşamadığı bölgelerdeki toz ve kiri almak için süpürgenin yanında verilen küçük aparatlardan yardım alınabilir.

Ürün Sertifikaları ile Gerçekleştirilen Profesyonel Hizmet

Firmamızda üretim aşamaları gerçekleştirilen cami süpürgelerimiz, üstün hizmet kalitesi ile üretilir ve hizmetinize sunulur. Firmamız üretim için gerekli olan her türlü ISO belgesi ve sertifikalarına sahiptir. Alanında uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği birçok cami süpürgesi üretiminde müşterinin beğenisini ve güvenini kazanmıştır. İhtiyacınız olan cami süpürgesi için gönül rahatlığı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız sizden gelecek siparişleri kısa sürede işleme alarak sizlere sorunsuz bir hizmet sunar. Sipariş ettiğiniz cami süpürgeleri adresinize güvenle teslim edilir. Garanti belgesi ile birlikte sunulan cami süpürgeleri, oluşacak herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamına tabi tutulur ve her türlü arıza işlemi giderilir. Uygun ödeme koşullarından ve güvenli alışveriş fırsatlarımızdan yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.